Laimė

Olandija yra nuostabi vieta gyventi, nes šios šalies gyventojai yra vieni laimingiausių žmonių pasaulyje. Olandijos žmonės labai domisi savo kultūra ir palaiko stiprų ryšį su savo šeima, nori būti gamtoje, bet taip pat daug laiko ir pastangų skiria jaukumui namuose sukurti . Olandai mėgsta linksmintis vakarėliuose ir švęsti įvairiomis progomis. Populiariausios yra – Karaliaus gimtadienis, karnavalų diena ir jie kaskart susirenka, kai nacionalinė futbolo rinktinė dalyvauja varžybose. Paskutinis linksmas faktas: Olandams dviratis yra nacionalinė transporto priemonė, todėl dviračių Olandijoje yra daugiau nei gyventojų!

Gyvenimas

Dalintis būstu Olandijoje yra įprasta. Apie 30% olandų šeimų gyvena nuomojamuose būstuose. Nuoma privačiame sektoriuje yra brangi, nes paklausa yra didesnė nei pasiūla. Dėl šios priežasties jauni žmonės šiais laikais gyvena su savo tėvais iki dvidešimties metų arba pasibaigus mokyklai, jie dalijasi būstą su savo studijų draugais.

Tolerancija

Olandai labai tolerantiški imigrantams ir pasitinka juos su šypsena veide. Tai prasidėjo septintajame dešimtmetyje po Antrojo pasaulinio karo. Olandijos vyriausybė įdarbino migruojančius darbuotojus iš Turkijos ir Maroko, kad padėtų atkurti Nyderlandų ekonomiką. Šiuo metu susiklostė panaši tendencija: Olandijos įmonėms reikia vis daugiau darbininkų iš kitų ES šalių, kad neatsiliktų nuo gamybos poreikio. Štai kodėl matome didelį žmonių srautą iš Lenkijos, Rumunijos, Baltijos šalių, Ispanijos ir Portugalijos, važiuojančių Olandijos link.

Dviračiai

Tik atvykęs  į Olandiją supranti, kad visur vien dviračiai. Olandai savo dviračius naudoja tikrai visur ir visada: į darbą, pas gydytoją, į prekybos centrą, į vakrėlį ir net į iškilmingesnes progas, pavyzdžiui: vestuves ar operą. Taigi kodėl neišbandžius ir tau? Tiesiog šokite ant dviračio, minkite pedalus ir linksminkitės!