Paraiškų teikimo procesas

Ieškodami Jums tinkamiausio darbo, pokalbio metu pasiteirausime apie Jūsų darbo patirtį, išsilavinimą ir kiek laiko norėtumėte likti Olandijoje. Darbo planavimas visada yra sudėtingas procesas, o darbdaviai turi žinoti kada atvyksite. Taigi prieš išvykstant į Nyderlandus Jūs ir mes jau žinome: kur dirbsite ir kiek laiko planuojate gyventi šioje šalyje.

Orientacija

Jei nusprendėte dirbti Olandijoje, jums reikia profesionalios agentūros, kuri jums pasiūlytų darbą ir būstą. HOBIJ yra Olandijos įdarbinimo agentūra, kuri padeda žmonėms iš visos Europos susirasti darbą. Mes turime įdarbinimo biurus trijose šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje ir Rumunijoje. Čia rasite profesionalių HOBIJ darbuotojų, kurie gali padėti susirasti darbą jums patinkančiame sektoriuje.

Kelionės planavimas

Padedame Jums susiplanuoti kelionę į Olandiją. Mūsų centrinis ofisas Olandijoje, Veghel mieste yra netoli Eindhoveno oro uosto. Jei nuspręsite skristi lėktuvu, pasitiksime jus oro uoste. Keliauti automobiliu ar autobusu įmanoma, tačiau tai gali būti ilga ir nuobodi kelionė. Štai kodėl mes specialiai sukūrėme šį nemokamą grojaraštį HOBIJ, kuris gros jums visos kelionės metu!

HOBIJ kelionių grojaraštis

Atvykimas

Atvykus į Olandiją jus pasitiks HOBIJ darbuotojai. Mes jus užregistruosime ir įsitikinsime, kad turite visus dokumentus, kurie reikalingi darbo pradžiai Olandijoje. Laukdami mūsų centriniame ofise galite pažaisti stalo žaidimus ar pasimėgauti esančiais gėrimais bei užkandžiais.

Vykstant į namus Olandijoje

Pasirūpinus administraciniais klausimais, būsite pasiruošę vykti į savo naujus namus. Jei neturite savo transporto priemonės, vienas iš mūsų vairuotojų nuveš jus. HOBIJ būsto koordinatorius jus pasitiks ir parodys jūsų kambarį. Jis  informuos, apie Jūsų naujo būsto vidaus tvarkos taisykles.

Į darbą

Dabar esate pasiruošęs eiti į darbą, būkime atviri – tai yra pirmoji priežastis, kodėl atvykote į Nyderlandus. Mes planuojame, atsižvelgiant į jūsų atvykimo dieną, kad galėtumėte pradėti dirbti jau kitą dieną po atvykimo į Olandiją. Tačiau, sąžiningai kalbant, tai ne visada pavyksta, bet mes tikrai stengiamės, kad jūs kuo greičiau pradėtumėte dirbti.

Darbo treneris

Jei turite konkrečių klausimų, susijusių su darbu, galite juos užduoti savo darbo treneriui. Šie treneriai visada yra vietoje, kur dirbate. Galite užduoti jiems tokius klausimus: „Ar galiu dirbti viršvalandžius?“ ;  „Man reikia skubiai pas odontologą“ ir tt. Jūsų darbo treneris  informuos jus apie darbo taisykles ir spręs su darbu susijusius klausimus. Nedvejodami klauskite jo bet ko.

Laimingas darbuotojas

Dienos pabaigoje mūsų tikslas – kad jūs būtumėte laimingi. Kodėl? Na, laimingi darbuotojai pasiekia geresnių rezultatų: sau, darbdaviui, taigi ir HOBIJ. Taigi, jei mes galime jums kokiu nors būdu padėti, praneškite mums. Bet prašome suvokti, kad tavo paties laimė prasideda nuo tavęs. Prieš priimant sprendimą atvykti ar ne – mes galime jus patikinti, kad sprendimas atvykti ir dirbti Olandijoje yra geras!

Aš dieškau darbo